روش راحت ساختن ژنراتور باد برای استفاده خانگی – مواد مورد نیاز

شما احتمالا فکر کردید که نصب یک سیستم قدرت باد برای خانه شما هزینه هزاران دلار است.
اما واقعیت این است که ساختن آسان ژنراتور باد برای خانه شما با استفاده از مواد ساده و ارزان که می توانید از انبار سخت افزار  محلی خود دریافت کنید قابل حل است.

روش راحت ساختن ژنراتور باد برای استفاده خانگی – مواد مورد نیاز

در حال حاضر هزاران صاحب خانه وجود دارد که ژنراتورهای باد خود را در حیاط خلوت یا چمن خود ساخته اند تا از باد برای تولید برق آزاد برای استفاده خانگی خود استفاده کنند.
و این تعداد افزایش می یابد.
از آنجایی که بر خلاف سیستم های ژنراتور باد تولید شده توسط کارخانه که حداقل ۳۰۰۰ دلار برای یک مدل ورودی هزینه می کنند، هر کسی می تواند یک ژنراتور باد از خانه را با بیش از ۲۰۰ دلار در حال حاضر بسازد.

روش راحت ساختن ژنراتور باد برای استفاده خانگی – مواد مورد نیاز

ساختن ژنراتور باد برای استفاده خانگی
ساختن ژنراتور باد برای استفاده خانگی

اولا ما باید مواد لازم برای ساختن واحد ژنراتور بادمان را جمع آوری کنیم. برای کاهش هزینه ها، ما از روش آسان برای پیدا کردن مواد استفاده می کنیم که شما می توانید از فروشگاه سخت افزاری محلی خود استفاده کنید.
در اینجا فهرستی از قطعات مورد نیاز برای ساختن است:

۱) تیغه های ژنراتور باد

بهترین مواد برای ساخت تیغه لوله های PVC یا ABS است. آنها نور و قوی هستند، و همچنین آسان و ارزان برای دریافت. می توانید از مواد دست دوم که دور ریخته شده اند نیز استفاده کنید.

۲) ژنراتور باد

از یک موتور DC ساده با امتیاز کم RPM استفاده کردم.
یک موتور DC معمولا با تغذیه برق برای شفت آن را استفاده می کند. اما با چرخاندن شفت در جهت مخالف، شما می توانید به جای DC موتور تولید برق کنید. این آسان است!

۳) ژنراتور مسکن ژنراتور باد

کمی طول لوله PVC را که من در مورد آن زودتر صحبت کردم، برای مسکن محکم و مطمئن برای موتور DC من گذاشتم. هرچند در مورد استفاده از لوله های پی وی سی توجه داشته باشید،
مطمئن شوید که آنها را با رنگ های ضد آب رنگ کرده اید تا ژنراتور باد خود بتواند طولانی تر بماند.

۴) دم پره ژنراتور باد

این قسمت از ژنراتور باد استفاده می شود که پره ها را به صورت جریان باد بچرخاند. شما می توانید انواع مختلفی از مواد را برای کشیدن آماده کنید.
من از برخی از ورق های پلاستیکی اکریلیک که در گاراژم یافتم ساختم.

۵) برج ژنراتور باد

چند قطعه لوله های کانال با هم یک طرح خوب برای یک برج باد ژنراتور باد  پایدار، این لوله ها در فروشگاه سخت افزار شما پیدا می شوند و هزینه زیادی ندارند.
اگر یک برنامه کار درست در دست دارید که به شما می گوید که در آن منبع مواد و نحوه ساخت و جمع آوری قطعات است، ساخت یک ژنراتور باد برای استفاده از خانه شما بسیار آسان است.
بهترین بخش این است که شما می بایست هزاران دلار را صرف ساختن یک واحد توسط خودتان کنید تا یک محصول پیش ساخته را ذخیره کنید.
تهیه و ترجمه : ر- ه-ب
نی نای

روش راحت ساختن ژنراتور باد برای استفاده خانگی – مواد مورد نیاز

منبع :
http://ezinearticles.com/?Easy-to-Build-Wind-Generator-For-Home-Use—Materials-Required&id=2140412

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *