تیراندازی و درگیری در مترو شهر ری تهران + جزئیات و تصاویر

 

تیراندازی در مترو شهر ری در جنوب تهران + آخرین جزئیات و تصاویر

در این درگیری یک فردی که بر اساس مشاهدات عینی خبرنگار مهر حال عادی نداشته است، با «قمه» به یک روحانی حاضر در مترو شهرری حمله می کند و به وی ضربه می زند.
یکی از افراد حاضر در صحنه برای کمک به روحانی وارد صحنه می شود که مهاجم، به وی نیز ضربه می زند و او را مصدوم می کند.
برخی افراد حاضر در صحنه از مصدوم شدن حدود ۱۵ نفر خبر داده اند، اما این تعداد هنوز تایید نشده است.

تیراندازی در مترو شهر ری در جنوب تهران :

رسانه‌های ایران گزارش می‌دهند که در ایستگاه متروی شهر ری در جنوب تهران تیراندازی رخ داده است که “به مجروح شدن شماری از شهروندان” منجر شده است.
ضارب با شلیک ماموران پلیس کشته شده است. برخی منابع خبری شمار مجروحان را بین ۴ تا ۱۵ نفر اعلام کرده‌اند. گفته شده یک پلیس هم در میان زخمی‌شدگان است.
بر اساس گزارش ها حادثه زمانی آغاز شده که یک فرد که خبرگزاری تسنیم او را ۴۰ ساله خوانده در جریان یک درگیری لفظی با سلاح سرد به یک شهروند در ایستگاه حمله کرد.
گزارش شده است که نیروهای پلیس در محل حاضر شده‌ و مجبور به شلیک شدند.

تیراندازی در مترو شهر ری تهران
تیراندازی در مترو شهر ری تهران

تیراندازی در مترو شهر ری در جنوب تهران :

هدایت الله جمالی پور فرماندار شهرری به خبرگزاری ایرنا گفته است “فرد مهاجم در پی امر به معروف یک روحانی، با تیغ موکت بری به وی حمله و او را مجروح کرد”. به گفته آقای جمالی پور پلیس مستقر در ایستگاه برای دستگیری ضارب او را هدف شلیک قرار داد اما ضارب در مسیر انتقال به بیمارستان درگذشت.
فرماندار شهرری مضروب را هم قاضی سابق دادگاه خانواده اعلام کرده است.
خبرگزاری میزان وابسته به قوه قضائیه پیش از این از “شناسایی و دستگیری تعدادی از افراد” مرتبط با این حادثه خبر داده بود.
در زمان وقوع حادثه درهای ایستگاه متروی شهرری برای تامین امنیت شهروندان بسته شده بود ولی فعالیت مترو اکنون به حالت عادی برگشته است.

تیراندازی در مترو شهر ری در جنوب تهران

گروه استان‌ها: صبح امروز بر اثر درگیری در مترو شهرری صدای تیراندازی شنیده شد. طبق اظهارات مردم حاضر در محل صدای ۳ گلوله شنیده شده است. بر اثر این تیراندازی، درب قطار مترو برای حفظ امنیت مسافران مدتی بسته شد.
جزئیات اخبار مربوط به حادثه را در زیر بخوانید.

۱۵:۱۸ عمل جراحی روی روحانی نزاع مترو شهرری با موفقیت انجام شد

پزشکان معالج روحانی آمر به معروف و ناهی از منکر حادثه دیده در مترو شهرری اعلام کردند که عمل جراحی روی وی با موفقیت انجام شده است.
این روحانی که در حال حاضر امام جماعت مسجد محله «دیلمان» از محلات ری است در پی امر به معروف و نهی از منکر و بر اثر حمله فرد میان سالی که حالت عادی نداشت، از ناحیه صورت، گردن و پشت مجروح می‌شود.

تیراندازی در مترو شهر ری در جنوب تهران :

بر اساس این گزارش، روحانی آمر به معروف و نهی از منکر، پس از مصدوم شدن به بیمارستان هفتم تیر شهرستان ری منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت.
حجت الاسلام والمسلمین «خلیل ذوالفقاری» ، قاضی سابق دادگاه خانواده شهرری و دارای ۴۷ سال سن است.
یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار مهر از انتقال حجت الاسلام ذوالفقاری به بیمارستان سینا خبر داد و افزود: میزان هوشیاری وی ۱۵ درصد است.
بر اساس مشاهدات عینی خبرنگار مهر، حدود ۱۳ نفر هم بر اثر شلوغی جمعیت و ازدحام موجود، دچار مصدومیت جزئی شده و به صورت سرپایی مداوا شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *