دستگیری مدیران سایت های تاینی موویز tiny movies و دیگر سایت های فیلم

ماجرای دستگیری مدیران سایت های تاینی موویز tiny movies و دیگر سایت های فیلم مانند فردا دانلود و سی نما
علت دستگیری مدیران سایت های تاینی موویز tiny movies و دیگر سایت های فیلم

دستگیری مدیران سایت های تاینی موویز tiny movies و دیگر سایت های فیلم

بسته شدن سایت‌ های بزرگ فیلم و سریال دغدغه بسیاری از جوان های این روز ها شده است
خبر های جدید حاکی از این است که مدیران سه سایت بزرگ فیلم در ایران بازداشت شده و بسته شدند :
سایت تاینی موویز tiny movies و سایت فردا دانلود و سایت ۳۰nama
با روی کار آمدن آذری جهرمی وزیر ۳۶ ساله دولت دوم روحانی فکر بر آن بود که شاید وضع بهتر شود اما این موضوع به دل صابون زدنی بیش نبود
متاسفانه روز به روز وضع اینترنت داخل کشور دارد بدتر می شود.
هر روز چندین و چند سایت فیلتر می‌ شوند
سایت‌ هایی که ده‌ ها هزار و بعضی صد هزار به بالا عضو در ایران دارند.

دستگیری مدیران سایت های تاینی موویز tiny movies و دیگر سایت های فیلم

دستگیری مدیران سایت های تاینی موویز tiny movies و دیگر سایت های فیلم
دستگیری مدیران سایت های تاینی موویز tiny movies و دیگر سایت های فیلم

به تازگی هم دارند تمام سایت‌ های دانلود فیلم و سریال را نابود می‌کنند.
یعنی کار از فیلتر گذشته و کلا سایت‌ ها را می‌بندند و مدیران آنها را بازداشت می‌کنند.
یکی از سرگرمی‌ های ما جوانان ایران دیدن فیلم بود که دارند آن را هم از ما می‌گیرند.
در این یک هفته سه سایت بزرگ فیلم که هر سه بالای پانصد هزار نفر عضو ایرانی داشتند خراب شده و مدیران آنها دستگیر شده اند.
سایت تاینی موویز tiny movies و سایت فردا دانلود و سایت ۳۰nama.
دادستان عمومی و انقلاب تهران بدون نام بردن از سایت تاینی موویز tiny movies خبر بازداشت ۶ نفر از مدیران بزرگ‌ ترین سایت عرضه دوبله فیلم و سریال را اعلام کرد.
البته فقط سایت تاینی موویز tiny movies نیست و سایت‌ های فردا دانلود و ۳۰nama که از بزرگترین و پرطرفدارترین سایت‌ ها بین جوانان و مردم ایران بودند به همین سرنوشت دچار شدند.

دادستان تهران در مورد بازداشت شش نفر از مدیران وب سایت تاینی موویز گفت :

فعالیت آن‌ ها تهیه و دوبله‌ فیلم‌ های مبتذل و مستهجن و توزیع آن‌ ها
مدیران این وب سایت، ظرف سه سال گذشته، ۱۸ هزار فیلم و سریال خارجی را پس از دوبله پخش کرده‌ اند که بسیاری از آن‌ ها مبتذل و مستهجن بوده‌اند و از این طریق وجوه نا مشروع تسهیل کرده‌اند
این توضیحات با به روز نشدن سایت تاینی موویز tiny movies طی چند روز گذشته همخوانی دارد و می‌شود گفت که او تلویحا، و بدون نام بردن از این وب سایت خبر تعطیلی این مرجع بزرگ دانلود فیلم و سریال خارجی در ایران را تایید کرده است.

بررسی و تحلیل علت بسته شدن سایت تاینی موویز و دستگیری مدیران آن

این در حالی است که سایت تاینی موویز tiny movies تا قبل از این، تنها با یک مشکل روبرو بود و آن هم فیلتر شدن سایت بود که البته از راه‌ های مرسوم آن را دور می‌ زد.
می‌شود گفت که فعالیت سایت تاینی موویز tiny movies به طور کلی در تمام مدت فعالیتش غیرقانونی بوده و عملکرد دستگاه‌های مربوط، در این زمان احتمالا دلایل دیگری دارد.
البته سایت تاینی موویز tiny movies تنها سایتی نیست که به کاربران اجازه‌ دانلود فیلم‌ ها و سریال‌ های خارجی را می‌ دهد و از این دست وب سایت‌ ها در ایران زیاد هستند.
با این وجود، بسیاری از کاربران در شبکه‌ های اجتماعی شب گذشته در اظهار نظرهای جالبی، از تلاش سایت تاینی موویز tiny movies برای حذف فیلم‌ های “دارای صحنه‌ های زیاد” و سانسور مواردی در دوبله‌ فیلم‌ های عرضه شده توسط این سایت خبر داده بودند.
اتفاقی که به هر دلیلی هم بوده [پیشگیری یا رعایت موازین یا…] جواب نداده و اقدامی سترون محسوب می‌شود.
یکی دیگر از این سایت‌ ها ۳۰nema است که ادامه‌ فعالیت‌ هایش فعلا در هاله‌ ای از ابهام قرار دارد.

سرانجام سایت های فیلم از این پس

آیا تمامی سایت‌ های دانلود فیلم‌ و سریال خارجی به زودی به سرنوشتی مشابه دچار خواهند شد
آیا معیار های «مبتذل» و «مستهجن» بودن برای همه‌ سایت‌ ها، چه رسمی و چه غیر رسمی ثابت خواهد بود؟
آیا «فیلیمو»، «لنز» و «آیو» هم رصد می‌شوند و اگر فیلم‌ های مبتذل را به دست مصرف‌ کننده برسانند مجازات خواهند شد؟
فعلا و با ادامه فعالیت مشابه این سایت‌ ها، به نظر می‌رسد، به تعطیلی کشاندن مراجع شناخته شده و بزرگی مثل سایت تاینی موویز tiny movies، مستقیما به نفع عده‌ ای است که می‌خواهند در این بازار کسب درامد کنند. و همه‌ ما می‌ دانیم که درامد آن‌ ها چه قدر می‌ تواند بالا باشد.
امیدواریم در آینده در این مورد شفاف‌ سازی‌ های لازم صورت گرفته و اشل قانونی برای برخورد با سایت‌ ها و مراجعی که «فیلم‌ های مبتذل و مستهجن تهیه و توزیع می‌کنند» ترسیم شود.
گفتنی است سایت تاینی موویز tiny movies در سال‌ های اخیر با همکاری گسترده‌ ای که با دوبلورهای شاخص سینما و تلویزیون ایران داشت، فعالیت جدی خود در زمینه‌ی دوبله را با کیفیت بالا ادامه می‌ داد.
منبع : gamenews.ir

(۱۶ آبان ۹۶ ) ستاد صیانت از محصولات فرهنگی و هنری، “تاینی موویز” را تعطیل کرد

مهدی یزدانی، دبیر ستاد صیانت از محصولات فرهنگی و هنری می‌گوید بسته‌ شدن سایت «تاینی موویز» به دلیل شکایت این ستاد بوده است.
دستگیری گردانندگان و متعاقب آن بسته‌ شدن یکی از پر‌طرفدار‌ترین سایت‌ های دانلود فیلم در ایران، باعث شد تا بسیاری از افرادی که از این سایت دانلود می‌ کنند، دنبال دلیل بسته‌ شدن آن بگردند
و حتی از وزیر ارتباطات نیز درباره این موضوع سؤال کنند که آذری جهرمی به طور کل نقش وزارتخانه‌ اش را در بسته‌ شدن «تاینی موویز» رد کرد
اما اکنون مشخص شده که یکی دیگر از بخش‌های دولت یعنی ستاد صیانت یکی از عوامل به تعطیلی کشانده شدن این سایت بوده است.
مهدی یزدانی، دبیر این ستاد با اشاره به اینکه ستاد صیانت از محصولات فرهنگی- هنری، مرجع شکایت از سایت تاینی موویز بوده است، می‌گوید:
«ستاد صیانت و مبارزه با تکثیر و عرضه غیر مجاز آثار سینمایی و سمعی و بصری، چه به صورت فیزیکی و چه در فضای مجازی، با همکاری پلیس فتا و قوه قضائیه با هرگونه عرضه غیرقانونی محصولات فرهنگی برخورد می‌کند.»
منبع : روزنامه جوان – عصر ایران
آیا تمام آثار پخش شده خارجی در صدا و سیما مجوز های جهانی را می گیرند !!

ماجرای دستگیری مدیران سایت های تاینی موویز tiny movies، فردا دانلود و دیگران

: نی نای

47 دیدگاه برای “دستگیری مدیران سایت های تاینی موویز tiny movies و دیگر سایت های فیلم”

 1. اختلاص ها دزدی ها و دزدی ها و مدیران نجومی بگیر و بابک زنجانی و وووووو همو بندازین گردنشون چون اونا با نشون دادن فیلم کامل مقصر همه این بدبختیا شدن باید فیلمو سانسور کرد و هیچی ازش نفهمید اصلا فیلم با سانسور میچسبه که اگه فیلم ه ساعتش سانسور نشه اون فیلم نیست بله برید دستگیر کنید
  من اگه بخوام فیلم مستحجن و پورن ببینم میرم سایت ….com با خیالت راحت دانلود رایگان میبینم خودتون رو زیاد خسته نکنید این مدیرای بیچاره رو که فیلم سینمایی که جمهوری اسلامی نصف فیلم رو سانسور میکنه و هیچی نمیفهمیم رو بصورت کامل نشون میدن رو دستگیر میکنید دمتون گرم که با دستگیر کردنتون تمام مشکلات کشور رو حل کردین :)))))))

 2. میدونی چیه این مسخره ترین چیزیه که شنیدم اخه مردم اگه بخوان فیلم مستحجن ببینند که اونقدر در اینترنت ریخته که قسم هم بخورم دورغ نیست که یه انسان از زمان تولدش تا زمانی که ۱۰۰ سالش میشد فقط و فقط و ۲۴ ساعت فیلم مستحجن ببیند ۱ در صدش هم تموم نمیشه اون وقت دولت ما که جرات نمیکند حتی اسمی از خیلی ها که سران اختلاس هستند رو بیارد چرا کاری میکنند که مردم هر روز بیشتر و بیشتر از این دولت متنفر بشد شما واقعا فکر کردید با این کار جلوی این اتفاقات گرفته میشد اگه اینطور فکر میکند شما احمق ترین انسان رو روی زمین هستید Bestjet2013.blogfa.com

 3. سلام.دوستان شماها ناراحت نباشید.این آقایان سیاسی و مسئولان الان سهم مالی خودشون را از مدیران این سایت دارن به این روش درخواست میکنن…مگه نمیدونید دولت چه راهکاری جالبی داره؟؟؟
  میدونید با خلافکارای مواد مخدر چیکار میکنه؟همشونا شناسایی میکنن بعد یک مدت که خوب پول به جیب زدن دستگیرشون میکنن و به عبارتی اموال ایشان را مصادره میکنن.
  حالت هم در مورد این سایت ها انگ مستحجن میزنن که خلاف به حساب بیاد و دریافت جریمه های سنگین از سایت راخواستار میشن…
  جناب دادستان شما که انگ مستحجن میزنید میدونید میتحجن چیه؟؟
  مستحجن اون آقا زاده شما و امثال شماست.که با مازارتی ۲میلیاردی میاد کف خیابون و دخترای کنار خیابونا میندازه بالای ماشین خودش و میبرن تو همون ویلاهای میلیاردی خودتون.
  مستحجن بودن از جنس سایت نیست.مستحجن چیزی از جنس شماست.

  1. در پاسخ به حسین*.
   دقیقاً سهم میخوان بدبختای گدا صفت
   تو ایران اگه بخوای پیشرفت کنی نمیزارن چون گدا هستن قدیم با یه کاسه برنج و روضه خوندن روز میگذروندن الان شدن آدم بدبختای گدا

 4. چرا شایعه سازی می کنید
  اولا،یه سندی منبع معتبری چیزی بزارید
  دوما،سایت فردا دانلود و سی نما هروز بروز می شن دارن کار خودشونو می کنن در مورد تاینی موویز هم به خاطر پرداخت هاش بود که هی فیلتر میشد مثل خیلی سایت های دیگه که از بروز رسانی خود ساید که سه ماه می گذره فیلتر نشده
  سوما،برای دوبله باید مجوز بگیرن که می گرفتن وگر نه مدیر دوبلاژ و عوامل دوبله هم باید دستگیر می شدن

 5. سلام. اولاً باید بگم زنده باد “تن ساینی موویز” بزرگ. من ۵ ساله که با ای ایت همراهم و به شدت خودمو مدیون گردانندگان باهوش این سایت میدونم که تو این ۵ سال لحضات زیادی از اوقات فراغت من با فیلمای فوق العاده و سریالای بی نظیر و مستند های زیبای تاینی موویز پر شده که از همین جا درود میفرستم به مسئولین این سایت.
  دوماً متأسفم به حال اون عده ای که این تهمت مسخره رو به این افراد متشخص زدن و تو دلم بهشون میخندم(جداً از ته دل میخندم) و میگم: خدایا ببین ما با کیا شدیم ۸۰ میلیون نفر…

 6. اینکه میان برای سودجویی خودشون یه سایت خوب و کامل مثل تاینی رو میبندن باعث پسرفت و عقب موندگی بیشتر مردممون میشه

 7. دلخوشی ما همین سایت تاینی موویز بود.سایت تاینی باعث افتخار بود.کاملا بروز و دقیق با نظم خاص
  از سایت تاینی فیلم می گرفتیم_اوغات فراغت خودمون رو سالم پر می کردیم.
  اینا که سایت تاینی رو بستند فکر نکردند شاید بعضی ها به طرف سایتهای غیر اخلاقی کشیده بشوند.
  واقعا ناراحت و متاسفم برای بسته شدن سایت تاینی

 8. من یه بسیجی هستم و خانوادمم ایثارگرند، بابام و عموهامو غیره و غیره، الان چندساله که عضو تاینی موویز هستم، و الان، بعداز بستن سایت تاینی یکی از پشیمونیام اینه که چرا زودتر با این سایت آشنا نشدم و بیشتر از چیزی که دارم فیلم دانلود نکردم اگر به بستن هر چیز نگران کننده ایه باید در خیلی چیزا رو بست، کارخونه کبریت سازی، کوکاکولا، چاقوسازی زنجان و … و کلا اینترنت رو جمش کنید، این حرفا توجیه نمیشه، همیشه قبل از اقدام فک کنید که انقدر مردم از شما که هیچ از شیوه حاکمیت نظام دلسرد نشن، انشاءالله این اتفاقا مقدمه ای باشه برای ظهور اون کسی که اگه پاش به ایران برسه جوب هارو از خونتون پر می کنه، درضمن من هیچ وقت نخواستم جزو اون ۳۱۳ نفر معروف امام زمان باشم، من یکی از میلیونها سرباز امام باشم برام کافیه، جهنمی هم که شما ازش دم میزنید با اشک بر امام شهیدمون بهشت میشه شما نگران اون نباشید، قهوه خونه هارو که تعطیل کردید، خودکشی هم که حرومه، آخه مبتذلای بی همه چیز یه راهی برای زندگیمون باقی بگذارید، همین کارارو کردید که شهروندای انتالیایی و مالزیایی و دبیی و اماراتیو و ذلک الان دارن ایرانی صحبت میکنن!!!!!!

  1. در پاسخ به حامد.
   واقعا متاسفم برای کسایی که این سایت رو بستن
   این عمل شبیه این هستش یکی رو زندانی انفرادی کنن و بعد طرف باخودش بگه و بگن بهش تو بهترین انسان هستی خب معلومه تو محدودیت هیچ چیز معنا ندارد تو آزادی همه چیز معلوم میشود خداوند بیش از بیست جا تو قران گفته هدایت اجباری سودی ندارد انسان صاحب اختیار هست ولی اینا آبروی همه چی رو بردن

 9. میشه یکی دقیق بگه چه فیلم مبتذل ومستهجن رو تاینی مویز دوبله کرده آقای دادستان خب بگید ماهم بدونیم گندش درآوردید

 10. اشتباه مدیران این سایت بود که اصلا توی ایران مونده بودن.
  یک نبود بهشون بگه برادر من نمیدونی اینجا کجاست…
  وضع اینترنتمون هم که هر روز داره بدتر میشه از سایت زیر نویس گرفته تا سایت مربوط به انیمه ( نه دانلود اون ) ، دانلود بازی ، الان هم که دانلود فیلم همه داره یا فسلتر و یا به هر صورت دیگه متوقف میشه…
  این کارا جز جز افزایش نارضایتی در بین مردم نتیجه ی دیگه ای هم داره؟؟؟
  این سایت های بالایی که گفتم واقعا چه مشکلی داشتند؟؟؟
  وضعمون داره به جایی میرسه که واقعا از اینکه میتونیم مای کامپیوتر و کنترل پنل رو بدون فیلتر و مشکل باز کنیم ، باید از مسئولین تشکر کنیم…
  من همین جا از لطف بی نهایت این مسئولین تشکر میکنم…
  خیلی ممنون…
  ممنون که دارین نظر مردم رو نسبت به دین و اسلام به گند میکشین…
  واقعا متاسفم…

 11. تاینی موویز بعد فردا دانلود بعد ۳۰سینما الانم ک چندروزه نایت مووی…
  چقدر احمق بودیم که فکر کردیم با این دولت شرایط بهتر خواهد شد…
  واقعا از ایرانی بودنم خجالت میکشم کاشکی نام ننگ ایران رو من نخورده بود. اینا اصلا مردم کشور رو انسان حساب میکنن؟
  اینا شدن خوکای قلعه حیوانات ماام اون حیوونای بدبختش!

 12. فیلم میخوایم چیکار؟ اهنگ میخوایم چیکار؟ کنسرت به چه دردی میخوره؟ آزادی؟ ازادی رو میخواین به کجاتون بزنین؟
  عوض همه ی اینا امنیت داریم…

  1. در پاسخ به S.
   امنیت شده یه بهانه برا کوبیدن تو سر مردم!؟
   هر چی از ممکلتمون میخواییم میگه امنیت
   چون امنیت داریم بایس سکوت کنیم!؟

 13. خدایی ما جوونا تفریح دیگه ای داریم جز اینا این مملکتً میخواد جووناش همه معتاد باشن سرشون پایین باشه اخه عزیز من شما بروبجای بستن یه سایت فیلم کار واسه جوونای مملکتت درست کن جلوی دزدیایی میلیونی رو بگیر و…غیره

 14. سلام به دوستان دادستانی و خیلی از دستگاه های محترم در گند زدن به ما جوانان استاد هستند اولا تاینی موویز و … که جلوی فعالیتشون گرفته شده بهترین فیلمها رو برای همه نمایش میدادن نه حتی فیلم های سینمایی افتضاح ایرانی که بی فرهنگی رو به مردم نشان میدن .
  بزرگان سیاست شما عزیزان وظایف مهمتری دارید که به آنها رسیدگی نکردید مثل اختلاصگران و ……….
  شما لازم هست با گول نزدن جوانان این سرزمین بر سر مسایل مثل عراق و سوریه و لبنان و یمن و …… بر سر مظلومیتشان که امید اینها به ماست مارا وادار به حمایت از اینها نکنید یکی از دوستان گفت که یکی از خانواده های ایثار گر هست و من و خیلی از افراد هم عزیزی را دادیم بر سر لجبازی های شما ها با کشور های خارجی .
  اولا دوستان از ایرانی بودن خود پشیمان نباشید چون که تاریخ تکرار میشود دولت و نظامی که توانایی مبارزه با پولشویی و اختلاص را ندارد همیشه به دنبال کسانی میروند که سرشان به لاک خودشان هست .
  دوم اینکه سلیت های هستند که هیچ سودی ندارند و بیشتر جنبه اعصاب خورد کردن وسیاسی کارانه هستند فعالن.
  امام خمینی (ره) با شعار آزادی جوانان آمدند ولی بر افراد که خودشان را در لباس خدمت به مردم مخفی کرده اند گند میزنند به تفریح جوانان و برخی هم هر چه دختر میبینند سریعا عقد میکنند با آن بدبخت ها . به قول گفتنی آقایان شما که به ما به عنوان سپر در جلوی خود نگاه میکنید . ما کنار میکشیم تا شما را با تحریم های امریکا تنها میگزاریم و هر روزی که کسی از شما ها نابود میشود میشینیم و تماشا میکنیم .
  ما انقلاب کردیم آزاد باشیم نه اسیر شما .
  (به یا شهیدان : رجایی . باهنر . بهشتی و همه شهدای دفاع مقدس و ۷۲ شهید مجلس اول انقلاب) و نه کس دیگر

 15. اونوقت میگن چرا ایران دومین کشور افسرده جهان هست .خداییش ما حقمون بیشتر از دوم بودنه دلمون به همین فیلما خوش بود که مشتی ادم نفهم و بی عقل نابودش کردن

 16. خب دیگه سرگرمیا مردم رو میگیرن مردمم مجبور میشن برا خودشون سرگرمی ایجاد کنن و باتوجه به نارضایتیشون احتمالا به ضرر خود نظام بشه

 17. از دادستان تهران خواهشمندم این وبسایت رو برای شخص بنده باز کنن چون بنده نمیخوام به راه راست و بهشت برم و ضمنا داخل جامعه هم زندگی نمیکنم که بخواد این فیلما روم تاثیر بذاره.”اگر دین ندارید لااقل آزاد مرد باشید”(امام حسین علیه السلام)

 18. بخدا قسم با این کارهاتون فقط نارضایتی مردم رو از خودتون بیشتر میکنید آخه کدوم عقل سلیمی میاد سایتی که میلیون ها کاربر تو ایران داره رو اینطوری درو میکنه؟مسئولین میخوان این نظام رو سرنگون کنن مردم نمیذارن.اگر سایت مشکلی داره اولا سن بندی کنید ثانیا اگر نمیشه سن بندی کنید حداقل تذکر بدید که برخی محتوا رو حذف یا سانسور کنن…چرا اینطور بی منطق با جوانان رفتار میشه؟الان تو بلادهای فکر بقول خودتون حقوق گاو هارو هم به رسمیت میشناسن منا جوونا تو ایران در حد یک گاو هم حق نداریم…خسته شدیم دیگه بابا بس کنید…اگر میخواید اینطوری ججونها رو ارشاد کنید چه بسا جهنم شیرین تر و لذت بخش تره

 19. با سلام خدمت دوستان عزیز و محترم
  شما زمانی حق فیلتر و حذف همچین سایت هایی رو دارید که یک
  جایگزینی رو ارائه بدید که متاسفانه من سایت ایرانی رو با همچین دسته بندی منظم و ارشیو کامل و بروزی رو اصلا ندیدم واقعا متاسم
  که بجای این همه سایت و کانال و پیج های مبتذل که واقعا دارن ضربه ی عجیبی رو به جامعه ی اسلامی میزنن میایید و همچین سایتی رو فیلتر میکنید شما به اسم اسلام ودین دارین برای خودتون سود و منفعت مییسازید

 20. خوب که بلدین جلوی اینارو بگیرین ولی نمیتونی جلوی اختلاص دیگران بگیرین نزدیک ۴ سال از این سایت دانلود میکنم هیچ مبتذلی که شما فکر میکنین من تو این سایت ندیدم

 21. سلام به همه دوستان، به نظر من که باید خودمون دست بکار بشیم و با اعتراض و تشکیل کمپین و… به تاینی کمک کنیم. حداقل بابت این همه خدمتی که بهمون کرده باید پشتش بایستیم، به یاد ندارم مردم ایران بی معرفت باشن، خدا هم در قرآن می فرماید، ما سرنوشت هیچ قومی رو تغییر نمیدهیم مگر به دست خودشان. ۰۹۳۷۹۸۹۸۳۲۷ این شماره منه اگر باهام موافقین بهم اطلاع بدید که حداقل یه کمپین برای تاینی عزیز تشکیل بدهیم. به امید گرفتن حقمون و کمک به تاینی

 22. واقعا جای تاسف داره .
  ایرانی که حتی فیلمای روز دنیا رو تو سینما هاش نشون نمیده نمیذاره حتی دیگه تو اینترنتم منتشر بشه
  درود بر تاینی .

 23. آقا ما تو مشهدیم قهوه خونه تعطیله سینمام که میرم انقد فیلمای خوب دیدم که فیلمای ایرانی بعد ۰٫۵ ساعت میام بیرون تاینی موویزم که گند زدین توش الان ما باید چه …. بخوریم؟ فقط کم مونده سیگارم ممنوع کنن تو شهر ما

 24. باو یه بوسیدن و عشق بازی تو فیلم هارو نمیشه اسمشو گداشت مستهجن ، چیزیه که هر آدمی بالاخره میخواد ببینه و بفهمه و انجام بده و این قانون طبیعته.
  اگه بخوایم میانگین سنین کاربران این سایت رو در نظر بگیریم چیزی حدود ۹۵ درصد این کاربران بالای ۱۷ سال سن دارن و قدرت تشخیص دارند و این فیلم هایی که شما میگید مستهجن فیلم هایی مناسب این سنینه و هیچ جوره نمیشه اسم اسم مستهجن چسبوند به این فیلم ها.
  کسی ندیدم که بخواد با این فیلم های تحریک شه ، به قول دوستان سایت های مستهجن بی شمارن که هر کس با کوچک ترین سرچ میتونه بهشون دسترسی داشته باشه.
  اُمیدوارم مدیران سایت تاینی موویز هرچه زودتر آزاد شوند و با روشن شدن سرور ها به کار خودشان ادامه دهند تا دوباره بتونیم سرگرمی ای برای ادامه این زندگی سخت داشته باشیم و حداقلش اینه که کمتر دردها و مشکلات رو حس کنیم.
  درآمد حاصل از اشتراک ویژه هم از شیر مادر برایشان حلال تر
  #تاینی_موویز_را_آزاد_کنید.
  #تاینی_موویز_مستهجن_نیست.
  قانون رقابت حذف رقیب نیست.
  بیاید به جای رقابت همکاری کنید.
  #یاحق

 25. این کار ها را برای چی انجام میدید خیلی تلوزیون صدا وسیما فیلم هاش بروز ازصبح تا شب فقط اخوند یک سایت خوب را هم که نابودش کردین من که خودم ۳سال داخل این سایت اکانت داشتم جز خوبی ورضایت چیزی از این سایت ندیدم جای دارد از مدیران این سایت(اگر زنده باشند)واز خانواده آن های از صمیم قلب متشکرم.

 26. شما ها فقط حرف میزنید اما در عمل هیچی نیستید حرف زدن که کاری نداره می تونم تا صبح بگم هی که چرا سایتو بستید باید اعتراض کنیم به مقامات بالا تر تا عوض این سایت یه فکری بکنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *