تبلیغات

تبلیغات در سایت روزگارا

این دامنه با تمام امتیازات به فروش می رسد

تبلیغات در دنیای کنونی همواره یکی از مهمترین مولفه های تجارت امروز می باشد

تبلیغات می تواند انواع بسیار مختلفی داشته باشد

با توجه به گسترش روز افزون اینترنت و فضای مجازی شکل تبلیغی جدید و مهمی شکل گرفته است و آن تبلیغ موضوعی در یک سایت می باشد.

امروزه تبلیغات ، یکی از مهمترین عوامل جذب مشتری به سوی محصولات یا خدمات یک شرکت , کارخانه , موسسه , سایت اینترنتی و یا … میباشد.
تبلیغات در رسانه های عمومی مثل تلویزیون و روزنامه ها علی رغم هزینه بالا فقط برای یک مدت کوتاه می باشد. اما با توجه به گسترش روز افزون اینترنت و کاربران آن در سرتاسر دنیا تبلیغ در یک سایت اینترنتی که تعداد بازدید کننده قابل توجهی هم دارد میتواند به مراتب برای شما کم هزینه تر , مفید تر و سود آورتر باشد ؟
چرا که شما با مبلغی بسیار کمتر از روزنامه و تلویزیون ( آن هم به مدت بسیار طولانی تر ) می توانید محصولات و خدمات ، شرکت و یا سایت اینترنتی خود را به تمام مردم دنیا (نه فقط داخل یک کشور) معرفی میکنید. تبلیغات بنری یکی از متداول ترین نوع تبلیغات در عرصه تجارت الکترونیک است.
این سبک از تبلیغات دارای راندمان و تاثیر بالایی در حوزه وب می باشد. تا جایی که برخی از آمارها نشان می دهد تبلیغات بنری در وب بسیار موثرتر از تبلیغات تلویزیونی و مطبوعاتی است.
وب سایت روزگارا با بیش از ده ها دسته بندی متنوع از مطالب جذاب و خواندنی پرتال تفریحی و خبری کاملی را جمع آوری کرده که این موضوع باعث جذب تعداد زیادی مخاطب شده که میتوانند مشتریان خوبی برای کالا، محصول و یا سایت شما باشند.

تبلیغات در سایت نی نای
تبلیغات در سایت نی نای

نکات قابل توجه درباره تبلیغات در روزگارا :

◊ تخفیف ۱۰ درصدی برای کسانی که برای اولین بار سفارش تبلیغات می دهند.
◊ تخفیف ۱۵ درصدی برای سفارشات بالای ۳ ماه
حجم تصویر آگهی باید کمتر از ۱۰۰ کیلو بایت باشد.
مسئولیت شعارها ، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده می باشد.
در صورت سوء استفاده و تغییر محتوای سایت تبلیغ دهنده نمایش آگهی بدون اخطار قطع خواهد شد.
در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر ( نهاد قضایی ، انتظامی یا وزرات ارشاد) نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
***************

شرایط و ضوابط تبلیغات در روزگارا:

لطفا قبل از سفارش آگهی از آزاد بودن جایگاه مورد نظر و همچنین امکان درج آگهی خود مطمئن شوید.
از نمایش تبلیغات مربوط به نرم افزارهای هک و دسترسی به اطلاعات دیگران ، همچنین محصولات آرایشی و بهداشتی فاقد مجوز وزارت بهداشت معذوریم.
***************
با ما تماس بگیرید :

برگه تماس با ما در سایت

ایمیل :  hashemir449@gmail.com

موفقیت شما موفقیت ماست