عکس جنجالی امیر خجسته نماینده همدان در مالزی + بیوگرافی

عکس جنجالی امیر خجسته نماینده همدان در مالزی

عکس جنجالی امیر خجسته نماینده همدان در مالزی + بیوگرافی

در ۷ فروردین سل ۹۷ عکسی از آقای امیر خجسته نماینده همدان در فضای مجازی دست به دست شد که توجهات را جلب کرد.
و آن عکس حضور ایشان در فرودگاه کشور مالزی بود. این عکس را در زیر می توانید بینید.

بیوگرافی امیر خجسته نماینده همدان

در پنجم اردیبهشت ماه ۱۳۳۸ در خانواده ای مذهبی درشهرستان همدان به دنیا آمده است.
امیر خجسته نماینده همدان در سال ۵۹ با وقوع جنگ تحمیلی و بدنبال فرمان امام که فرمود: اگر امروز به جبهه نروید فردا دیر است، به عنوان بسیج دانشجویی درس را رها کرده و به جبهه رفت.
چندین بار مجروهیت هیچ گاه خللی در اراده او به وجود نیاورد و او هر با مصمم تر از قبل ، ندای هل من ناصر رهبر انقلاب را لبیک می گفت.
چهارده ماه از حضور مداوم امیر خجسته نماینده همدان در جبهه های جنگ می گذشت
تا اینکه در پانزدهم مرداد ماه سال ۱۳۶۱در عملیات برون مرزی ثارا… ، پس از نفوذ به خاک عراق و نبرد سنگین علیرغم ۱۱ ساعت مقاومت و پس از مجروحیت شدید به همراه تعدادی از هم دانشگاهی ها و همرزمانش، در نزدیکی خانقین به اسارت دشمن در آمد.
امیر خجسته نماینده همدان ۲۸۸۸ روز(حدود هشت سال ) از جوانی خود را ، در زندانهای مخوف و اردوگاههای اسرای رژیم بعثی عراق به سر برد.

عکس جنجالی امیر خجسته نماینده همدان در مالزی – از سمت راست نفر اول

عکس جنجالی امیر خجسته نماینده همدان در مالزی
عکس جنجالی امیر خجسته نماینده همدان در مالزی

در سال ۱۳۷۰ طی حکمی از سوی رئیس ستاد آزادگان کشور به مدت پنج سال تصدی معاونت فرهنگی ستاد رسیدگی به امور آزادگان را در استان به عهده گرفت.
در اواخر همین سال نیز به ریاست مرکز تربیت معلم شهید مقصودی و پس از آن به عنوان رئیس مرکز آموزش عالی ضمن خدمت فرهنگیان منصوب شد.
امیر خجسته نماینده همدان در سال ۱۳۷۷ به عنوان مدیر نمونه کشوری انتخاب شد.

عکس جنجالی امیر خجسته نماینده همدان در مالزی

 
در سال ۱۳۷۸ با رای اعتماد قاطع مردم شریف همدان به عنوان نماینده مردم به اولین دوره شورای اسلامی شهر راه یافت و در این شورا به عنوان نایب رئیس و سخنگوی شورا انتخاب و انجام وظیفه کرد.
در فاصله بین انتخابات هفتم و هشتم مجلس به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت احرار همدان وابسته به آزادگان منصوب شد.
امیر خجسته نماینده همدان در سال ۸۲ به عنوان مدیر گروه فرهنگی در کمیسیون فرهنگی اجتماعی مجمع تشخیص مصلحت نظام مشغول به کار شد.
در سال ۸۳ با توجه به سوابق مدیریتی ، تجارب و توانمندی های بالقوه او ، به عنوان رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان منصوب گردید.
: سایت امیر خجسته نماینده همدان

عکس جنجالی امیر خجسته نماینده همدان در مالزی + بیوگرافی

: نی نای

32 دیدگاه برای “عکس جنجالی امیر خجسته نماینده همدان در مالزی + بیوگرافی”

 1. خوب این همه جبهه وجنگ و…..چه ربطی به عکس داره.زاهدان کین جلوه بر محراب ومنبر میکنند …چون به خلوت میروند ان کار دیگر میکننند

 2. آقای خجسته نماینده اصولگرای همدان در مجلس شورای اسلامی همان کسی که در جلسه علنی مجلسد در دفاع از حجاب اجباری و حمله به دختران خیابان انقلاب حنجره جر میداد ونزدیک بود خودکشی کند اکنون در سفر تعطیلات نوروزی در کشور مالزی

 3. چیزی که تو عکس مشخصه و تابلوست اینه که دختر بچه این بابا با وجود بچه بودنش روسرس سرشه و بنده به شخصه احتمال میدم اون خانم هیچ ارتباطی به این آقا نداره و احتمالا شیطنت عکاس بوده که این عکس رو از این زاویه انداخته و صرفا می خواسته تخریب کنه
  دوستان عزیز لطفا آخرت خودتون رو به خاطر دنیای دیگران خراب نکنید

 4. بابا چرا شایعه پراکنی میکنید طرف دختر بچش روسری داره همیرش نداره!!!؟؟؟ ابن حتما یه نفر دیگست اون که جلو دختر بچش هست حتما همسرشه که حجاب داره یکم دست بردارید!!!

 5. من برای تحقیق درباره همین عکس آمدم
  چرا مطلب را تکذیب نکرد
  آین خانم کیه
  مشخص نکرده چند بار متن رامرور کردم
  توضیح نداده

  1. اون عکس خانم بنده هستم که لیدر گروه ایشون در مالزی بودم و اونجایی هم که فرمودن فرودگاهه مجموعه توریستی گنتینگ هستش که راهنمای ایشون و خانواده شون در این برنامه بودم

 6. صرف نظر از اینکه همراهان ایشون چه کسانی هستن، این نکته جای تامل داره که تاکید بر زندگی و اقتصاد مقاومتی و استفاده از کالاهای داخلی و …..انگار مخاطبش فقط دهک های پایین و فقیر هست. نماینده برخاسته از شهر همدان که شدیدا با مشکلات بیکاری و فقر و رکود بنگاه های تولیدی دست به گریبان هست اقلا در حد ظاهرسازی و همراهی با عوام میتونست از سفر خانوادگی خارجه گرانقیمت نوروزی خودداری کنه.

 7. حتی اگه اون خانم همسرشون نباشه وغریبه باشه
  چه تفریحی ایشون وخانوادشون در تعطیلات نیاز داشتند که در میهن نبوده؟ایزان کشورزیبایی هست،لااقل زیارتی می‌رفتند…

 8. خیلی بعید می دونم همسر نماینده مجلس این قدر خانم ساده پوشی باشه. معمولا زنهای این خانم ها سفر هم که می روند چادر دارند از زیر چادر هم لباس های مارکدار خارجی می پوشند .
  این خانم ساده تر و بی شیله پیله تر از او به نظر می رسه که زن نماینده مجلس باشه
  چشمان و نگاه این خانم هم به زن نماینده مجلس نمی خونه. معمولا زنهای اینها در فرودگاه در حال ارزیابی و قضاوت این و آن هستند

 9. چشمان و نگاه این خانم هم به زن نماینده مجلس در فرودگاه مالزی نمی خونه. به چشمان و نگاه خانمی می خوره که با حضور افراد از نژادهای مختلف و با آداب و رسوم و پوشش های ملیت ها و مذاهب گوناگون آشناست و همزیستی با آنها را تجربه کرده.

 10. خیلی ناشی بوده هر کی این عکس رو منتشر کرده
  آخه چرا دختر ایشان با حجابه ولی خانومش بی حجابه
  همیشه سوتی هاتون موجب خنده میشه

 11. با توجه به اینکه تیتر در مورد عکس جنجالی هست ، هر چقدر بالا پایین کردم در مورد عکس چیزی نوشته نشده ، احتمال اینکه این خانم یکی از بستگان ایشون باشند که در مالزی اقامت دارند هست که البته نوع حجاب ایشون هم مثل همه ی مردم ایران هیچ ربطی به آقای نماینده نداره و شخصیه ، اما چرا به جای توضیح در مورد عکس فقط سوابق و بیوگرافی ذکر شده؟

 12. دوستان اگر دقت کنید یک نفر زن محجبه در جلوی دختر بچه ایستاده است واین شیطنت عکاس است ایشان ۸ سال اسارت داشته اند وسعی کنیم بدون مدرک مستدل آبروی ملمان که حرمتش از کعبه بیشتر است را زیر سوال نبریم .

 13. با سلام واقعا واسه او عکاس و کسایی که اطلاع دقیق ندارن و قضاوت میکنن متاسفم خانون آقای خجسته سمت راست ایشون ایستادن و اون خانم سمت چپ راهنما و لیدر تور ایشون هستن ایرانی هستن ولی مقیم کوالالامپور
  ما ایرانیا چقدر بدییییییم

  1. ممنون از نظرتون بله اون لیدر هم که شما فرمودین بنده هستم و واقعا متاسفم واسه یه عده که بیخبر از همه جا نظر میدن بنده ۷ ساله که مالزی زندگی میکنم و محلی هم که عکس گرفته شده فرودگاه نیست بلکه طبقه چهارم گنتینگ مالزی هستش

 14. از همه ماله کشی ها خنده دار تر این خانوم رویا هست که بعید نیست همین همسر جناب نماینده باشه که تشریف آوردن کامنت گذاشتن صرفا برای تنویر افکار عمومی!

 15. خانومه سمت راستی محجبست
  ولی بهتر بود به جای اینکه پول ذو ببرن خارج از ایران خارج کنن برن تو همون همدان خرج کنند تا الگو باشن

 16. یک زمانی به خجسته خبلی ارادت داشتم‌ ولی ازبس درحق من‌‌اینارگر جفا کرد وبااین‌ کارظلم‌‌ زبادی به من شد والان سه ساله دنبال حق ضایع شده خودهستم هتوریک نفرمسول باوجدان وهداشناس پیدانشده ارمن دفاع کتد وتمام حرف خحسته درحمایت ارایتارگران دروع هست وادحامی ظالم بست واگدارکردم به خدا

 17. اینکه با این ادله آشکار مثل محجبه بودن دختر کوچک ایشون و زاویه خاصی که عکس گرفته شده و ایشون در گوشه عکس هستند و ….. هدهدای بر ایراد اتهام خود لجوجانه، تعصب دارند، مشتی نمونه خرواره از کینه توزی بی خردانه این جماعت در موارد مشابه.
  اما واقعا جالبه علی رغم تیتر مطلب، هیچ توضیحی در مورد عکس داده نشده!!؟؟؟؟؟!!!!!

 18. اینکه کسی بره مالزی اصلا چیزمهمی نیست .
  مهم اینه که بعد از انقلاب هرکی سابقه جنگ و جبهه و بسیج داشته گذاشتن راس کار، و این کارباعث پایین اومدن سطح علم و دانش و فرهنگ جامعه شده. حتی پزشکای سهمیه ای باعث شده دکترای بیسواد تیغ جراحی دست بگیرن.

 19. در حالیکه فتوشاپ در فضای مجازی بیداد میکند چگونه میتوان این عکس را باور کرد؟ایشان که جای خود دارد؛اما الآن آدمهای معمولی که فقط مختصری اهل دیانت باشند آیا اینطور در ملا عام ظاهر میشوند؟

 20. این خانم را که در تابستان تور لیدر ما هم بودند از نزدیک دیدم و در مورد همین موضوع صحبت کردیم . بی خود شایعه نسازین و با آبروی انسان ها بازی نکنین .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *