درباره آرات حسینی در چین + بیوگرافی و عکس و اینستاگرام

آرات حسینی instagram
arat gym

Arat Hosseini – ارات حسینی در ماه عسل

درباره آرات حسینی در چین + بیوگرافی و عکس و اینستاگرام

آرات حسینی، فرزند سید محمد حسینی
متولد هجدهم مهر ماه ۱۳۹۲ از منطقه سرسبز بابل، شهر بهار نارنج می باشد.
این کودک اعجوبه و نابغه، با مربیگری پدر از سن یک سالگی فعالیت خود را بدون هیچ گونه حامی، در ژیمناستیک و آکروبات شروع کرده.
استعداد آرات حسینی از ۷ ماهگی نمایان شد
و اکنون با وجود اینکه حدود ۳ سال دارد، علی رغم انعطاف بدنی فراوان می تواند حرکات سنگین و پیچیده آکروباتیک مانند بالانس زدن، پرش از ارتفاعات بلند و حفظ تعادل در شرایط سخت را انجام دهد.
صفحه اینستاگرام آرات حسینی :

@arat.gym

درباره آرات حسینی در چین + بیوگرافی و عکس و اینستاگرام

درباره آرات حسینی در چین که همه را متعجب کرد
درباره آرات حسینی در چین که همه را متعجب کرد

محمد حسینی، پدر آرات حسینی به طور اتفاقی از سه ماهگی پسرش متوجه می شود که او دستان قوی دارد و می تواند به خوبی خودش را از هرجایی آویزان کند.
آقای حسینی در ۷ ماهگی آرات حسینی مشاهده کرد زمانی که از میله آویزان بود توانست پشتک بزند، دیگر به طور کامل مطمئن می شود پسرش استعداد زیادی در انجام حرکات آکروباتیک سخت و دشوار دارد .
آرات حسینی چند ماه بعد؛ یعنی از ۱۳ ماهگی می توانسته به راحتی برای چندین بار پشت سر هم این حرکت را تکرار کند.
او افزود، وقتی دیدم پسرم استعداد عجیبی در انجام حرکات آکروباتیک دارد تصمیم گرفتم وقتم را کامل در اختیارش بگذارم و خودم به پسرم آموزش بدهم.
پدر آرات حسینی از باز کردن صفحه ای در اینستاگرام مخصوص پسرش می گوید .«بعد از آنکه متوجه استعدادهـای پسرم شـدم به پیشنهاد اطرافـیانم صفحه ای در اینسـتاگرام راه اندازی کردم. در صورتی که تا قبل از آن اصلا آشنایی با این شبکه اجتماعی نداشتم.
به شکل عجیبی از این صفحه نه تنها در ایران بلکه در خارج ازکشور استقبال شد. در حال حاضر ۶۸۳ هزار دنبال کننده، صفحه پسرم را دنبال می کنند که خیلی از آنها از کشورهای دیگر هستند.»

درباره آرات حسینی در چین + بیوگرافی و عکس و اینستاگرام

درباره آرات حسینی در چین
درباره آرات حسینی در چین

محمد حسینی بعد از ۱۳ ماهگی آرات کارش را رها می کند تا بیشتر وقت خود را صرف بودن در کنار پسرش کند و گفت:
الان یک سال می شود که تمام وقتم را به اموزش پسرم اختصاص داده ام و در این مدت با پس اندازمان زندگی می کنیم و الان دیگر پول زیادی برایمان نمانده است.»
پدر آرات حسینی حرکت های پسرش را بیشتر از آنکه شبیه حرکات ژیمناستیک بداند شبیه حرکت های آکروباتیکی می داند که مخصوص به خود آرات حسینی است:
«حرکت های آرات چندان شباهتی به حرکات ژیمناستیک ندارد. حرکت های آکروباتیک گونه ای می زند، از دیوار بالا می رود و کارهایی می کند که انگار مخصوص به خود اوست.»
حسینی در پاسخ به این سوال که آرات در حال حاضر مربی دارد یا خیر گفت:
«فعلا مربی ندارد و چند روزی می شود که او را به باشگاه می برم؛ اما چندان تمایل به باشگاه آمدن ندارد و تن به حضور در باشگاه نمی دهد. آنقدرها معاشرتی نیست و فعلا هم خیلی کوچک است و تازه زبان باز کرده. به همین دلیل سعی می کنم خودم تا آنجایی که می توانم او را تعلیم بدهم در صورتی که به درستی خودمم هم علم این کار را ندارم.
با تدابیر و برنامه هایی که پدر آرات حسینی برایش در نظر گرفته است، هدف او موفقیت و بهترین بودن در رشته ورزشی ژیمناستیک و آکروبات و قهرمانی المپیک می باشد.
با اینکه برای کودکانی در سنین آرات حسینی مسابقه ای وجود ندارد، اما او توانست با شرکت در ۲ مرحله از ۲ برنامه “عجوبه های دنیا از همه سنین” و “شوی بچه های زیر ۱۰ سال” چین اعضای هیات داوران و مردم دنیا را شگفت زده کرد.
همچنین آرات حسینی در این مسابقات کوچکترین فرد شرکت کننده بود.

درباره آرات حسینی در چین + بیوگرافی و عکس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *