داستان مریم ابراهیم وند و ارتباط جنسی و فیلم + بیوگرافی و عکس

علی جنتی – حسین فریدون – ویکی پدیا – اهل کجاست

داستان مریم ابراهیم وند داستان زنی است که برای پول هر کاری می کند اما آنطور که مشخص شده است سرانجام خوشی نداشته است.

و بالاخر بر اثر شکایت عده ای مالباخته به زندان افتاده است.

مریم ابراهیم وند کیست ؟

مریم ابراهیم وند کارگردان و تهیه کننده ۲۶ ساله سینما است ، در روز های اخیر وی توسط بسیاری از رسانه های اینترنتی مورد توجه قرار گرفت ، دلیل شهرت وی در دنیای اینترنت ، نامزدی در ریاست جمهوری سال ۹۶ بود که به عنوان یکی از زنان نامزد برای انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ برای ثبت نام اقدام کرده بود.

وی با توجه به پیشینه کاری خود در دو شرکت فعال در حوزه اقتصاد ، اعلام کرده بود که با توجه به تجربیات بنده در حوزه اقتصاد من می توانم مشکلات کشور را برطرف کنم. وی با حضور در ساختمان فاطمی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۶ شرکت کرد.

یکی دیگر از دلایلی که مریم ابراهیم وند در فضای مجازی به شهرت رسید ، شعری بود که در مورد حجاب آزاده نامداری گفته بود ، متنی که وی در مورد حجاب آژاده نامداری در آن زمان خوانده بود در ویدئوی زیر ارائه شده است

داستان مریم ابراهیم وند و ارتباط جنسی و فیلم + بیوگرافی و عکس

مریم ابراهیم وند
مریم ابراهیم وند

مریم ابراهیم وند قبلا به دنبال تولید فیلم های سینمایی مختلفی در مورد اتفاقات سال های گذشته بود

یکی از موضوعاتی که وی به دنبال آن بود ساخت فیلمی برای شهدای منا در کشور عربستان بود. که در ادامه این فیلم معرفی میگردد.

یکی از فیلم هایی که مریم ابراهیم وند تهیه کنندگی و کارگردانی کرده است ، فیلم ۲۴ سپتامبر است ، این فیلم در جشنواره فیلم مقاومت سال ۹۵ به نمایش در آمد.

داستان مریم ابراهیم وند و ارتباط جنسی و فیلم + بیوگرافی و عکس

مریم ایراهیم وند در شرکت خود
مریم ایراهیم وند در شرکت خود

گفته اند مریم ابراهیم وند با سید علیرضا سجادپور»   مدیر کل سینمای حرفه‌ای وزارت ارشاد را در دولت احمدی‌ نژاد رقم زده و علی جنتی فرزند احمد ارتباط داشته است و اخیرا مشخص شده است که پس از ارتباط با حسین فریدون برادر حسن روحانی راهی زندان شده است

او توانسته است با استفاده از رابطه هایش «مجوز یک مؤسسه چند منظوره فرهنگی‌ و هنری»، «پروانه ساخت سینمایی» و «بودجه سینمایی» را دریافت کند.

مریم ابراهیم‌ وند کاندیدای ریاست‌ جمهوری انتخابات سال ۹۶ هم بود.

بیوگرافی مریم ابراهیم وند

«مریم ابراهیم‌ وند» متولد سال ۱۳۷۰ در اهواز است که در هفت سالگی به اصفهان رفت و در سن ۱۵ سالگی با دوستِ پسر خود ازدواج کرد.

این ازدواج پس از یک‌ سال نافرجام ماند و وی از همسرش طلاق گرفت و برای ادامه‌ تحصیل در دانشگاه آزاد و زندگی به تهران رفت.

مریم ابراهیم‌ وند پس از مدتی به کار فیلم‌ سازی وارد شد

مریم ابراهیم‌ وند با افراد زیادی از مقامات دولتی ارتباط نامشروع داشته است از قوه ضائیه گرفته تا دولتی ها.

پس از آن با «حسین فریدون» آشنا شد و در مدح آزادی او از بازداشت سازمان اطلاعات سپاه دکلمه‌ای خواند که بر روی آن نام «شعر» را گذاشت.

او که با «حسین فریدون» برادر رئیس‌ جمهور روحانی نیز ارتباطاتی داشت، از مواهبی چون مالکیت دفتر کار مجلل در خیابان میرداماد تهران، مالکیت منزل لاکچری در خیابان جردن و مالکیت یک دستگاه اتومبیل پورشه بهره‌مند شد.

طبق آنچه که در اینترنت منتشر شده است، خانم مریم ابراهیم‌ وند پیرو شکایت ۳۲ تن از مالباختگانی که پول خود را برای سرمایه‌گذاری به شرکت مشترک وی و «علی آهنگرانی» سپرده بودند، در تاریخ ۳۱ تیرماه ۹۷ به اتهام کلاهبرداری توسط شعبه ۴ بازپرسی دادسرای فرهنگ‌ و رسانه بازداشت و به زندان زنان قرچک ورامین منتقل شد.

بازپرس شعبه‌ ۴ برای مریم ابراهیم‌ وند یک‌ ماه قرار بازداشت صادر کرد اما با وساطت «بیژن قاسم‌زاده» رئیس شعبه ۲ بازپرسی این دادسرا، در تاریخ دهم مرداد ماه قرار بازداشت وی به قرار وثیقه ۱۰ میلیارد تومانی تبدیل شده است.

این قرار در تاریخ اول مهرماه ۱۳۹۷ ابقاء شده است و گویا قرار است خانم مریم ابراهیم‌ وند فرزند «حسین فریدون» را در زندان به دنیا بیاورد!

منبع : اینترنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *